محل تبلیغات شما

صلوات ؛ بهترین هدیه از طرف خداوند برای انسان است و روح را جلا می دهد.
صلوات ؛ تحفه ای از بهشت است .
صلوات ؛ عطری است که دهان انسان را خوشبو می کند .
صلوات ؛ نوری در بهشت است .
صلوات ؛ نور پل صراط است 
صلوات ؛ شفیع انسان است .
صلوات ؛ ذکر الهی است .
صلوات ؛ موجب کمال نماز می شود .
صلوات ؛ موجب کمال دعا و استجابت آن می شود .
صلوات ؛ موجب تقرب انسان است. 
صلوات ؛ رمز دیدن پیامبر در خواب است .
صلوات ؛ سپری در مقابل آتش جهنم است .
صلوات ؛ انیس انسان در مقابل عالم برزخ و قیامت است .
صلوات ؛ جواز عبور انسان به بهشت است .
صلوات ؛ انسان را در سه عالم بیمه می کند .
صلوات ؛ از جانب خداوند رحمت است و از سوی فرشتگان پاک کردن گناهان و از طرف مردم دعا است .
صلوات ؛ برترین عمل در روز قیامت است .
صلوات ؛ سنگین ترین چیزی است که در قیامت بر میزان عرضه می شود.
صلوات ؛ محبوب ترین عمل است .
صلوات ؛ آتش جهنم را خاموش می کند. 
صلوات ؛ زینت نماز است .
صلوات ؛ گناهان را از بیت می برد .
صلوات ؛ فقر و نفاق را از بین می برد .
صلوات ؛ بهترین داروی معنوی است.

فرستادن صلوات اطاعت از امر خداو رسول و موجب رستگاری است.
فرستادت صلوات انسان را شبیه به ملائکه می کند.در نتیجه از رحمتی که ملائکه درآسمان برخوردارند نیز سهمی دارند.
در روز جمعه هیچ عملى برتر از صلوات بر محمد و خاندان او (ع) نیست.
تکمیل روزه به پرداخت زکاة یعنى فطره است، همچنان که صلوات بر پیامبر (ص) کمال نماز است .
سنگین ترین چیزی که روز قیامت در ترازوی اعمال قرار داده می شود صلوات بر حضرت محمد(ص) و اهل بیت(ع) اوست.
رسول خدا فرمود:جبرئیل به من بشارت داد که حق تعالی می فرماید:هر بتده ای که بر تو صلوات بفرستدهفتاد هزار ملک بر او صلوات می فرستد و هرکس هفتاد هزار ملک بر او صلوات بفرستد از اهل بهشت خواهد بود.
امام حسن عسکری (ع) می فرماید:خداوند حضرت ابراهیم (ع) را به عنوان خلیل خود انتخاب کردبه دلیل اینکه زیاد صلوات می فرستاد.
امام صادق(ع) به نقل از رسول خدا(ص) فرمود:صلوات فرستادن شما بر من باعث روا شدن حاجتهای شما است و خدا را از شما راضی و اعمال شما را پاکیزه می کند.
پیامبر گرامی(ص) فرمود: یا علی(ع) هرکس در هر روز ویا شب بر من صلوات بفرستد شفاعت من برای او واجب می گردد هرچند گناهان کبیره کرده باشد.
امام صادق(ع) فرمود:هرکس خدا را یاد کند ده حسنه برای او نوشته می شود و هرکس رسول خدا(ص) را یاد کند ده حسنه برای او نوشته می شود.زیرا که حق تعالی حضرت را قرین خود گردانیده است.
امام رضا (ع):هرکس نتواند با کارهای نیک گناهانش را بپوشاند بسیار صلوات بفرستندزیرا که صلوات گناهان را نابود می کند.
رسول خدا (ص) فرمود:صلوات فرستادن شما بر من موجب پاکیزه شدن اعمال شما است.
رسول خدا(ص) فرمود:رستگار ترین شما از هنگامه قیامت آن کسی است که بر من صلوات بفرستد.

وسائل الشیعه

سبک زندگی امام علی (ع) یکی از بهترین و با ارزش ترین الگوی های زندگی است که در خود بهترین شاخصه‌های برخورد با دیگران را به همراه دارد.

شرح مختصر زندگی امام موسی کاظم(علیه السلام)

اگر خشم را کنترل نکنی، شیعه نیستی

صلوات ,؛ ,ع ,انسان ,کند ,خدا ,صلوات ؛ ,است صلوات ,می کند ,می شود ,رسول خدا ,فرمود صلوات فرستادن

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سمپاشی شرکت نگین دشت شرکت طراحی، مشاوره و تولید مواد شیمیایی FNSB biochlorexta سرزمین من خیر cumbresveku thacyhiri clasotholar اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها شهادت سرای فاریاب کرمان krafindencu